Gizem Güven Fan Club
Üye Olmadan Siteden Yararlanamazsınız!
Lütfen Üye Olun
Gizem Güven Fan Club
Üye Olmadan Siteden Yararlanamazsınız!
Lütfen Üye Olun
Gizem Güven Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gizem Güven Fan Club

£N POPÜL£R G!Z£M F@N S!T£S!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

delikanlı sözler

2 posters
YazarMesaj
enver sedat yigit
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 1
Grup : Üye

delikanlı sözler Empty
MesajKonu: delikanlı sözler   delikanlı sözler Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 10:56 pm

arkadaslar ben böyle havalı ve delikanlı sözleri severim ama elimde çok az var elinde olan varsa yazsın ben elimdekileri yazıyom

......ŞıMARıĞıM, UYsaLıM, İsTeYince LaF SoKarıM, cok HAssAs ve ALıNGaNıM ÇöZeMeZsiN
BeNi OĞLUMM BeN ZoR oLanLarDaNIM......

Nê KrâL’ınâ qîDêRîM Nê âLaYıNâ,ßî DuRuM VârSâ KrâL’ıdâ qêLîR âYâqımâ âLâYıDâ!..

EqeR ßir qun oLurSem M€zarima qraVatLi qaVatLar DeqiL [ ßenimLe EsRaR Ceken Arkada$Larim qeLsiN ]

DinLe Beni [ SoSyeTe ] Güzeli , SiL O Düşündeki Ki [PezEvenkLeri ], Sanmaki Mekansız KaLıR Bu Masum [ SeRseRi ]

Keşke Hep Cocuq KaLsaydımda ; Dizimdeki Yarayı En Büyük Acı Sansaydım..

HaYaTıMdAn GiDeNLeR...BiR DaHa GeRi GeLMeYi HaYaL BiLe eTMeYiN...HaYaTıMa YeNi GiReNLeR...GiTMeYi DüŞüNüRSeNiZ...HiÇ BeKLeMeYiN..

Meyhaneden Masam Kaldırıldı,Karakoldan Defterim Dürüldü,Savcı Kalemimi
Kırdı,Darağacına Tesbihm Asıldı,Sevmek Bu Kadar Suçsa Beni Asın Razıyım.

TETİK DÜŞER ALEM BİTER BU DELİ COCUK OZAMAN GİDER KAHBE ALEM BİZİ SİZ DEİL İNANCIMIZ YIKAR BİZİM İNANCIMIZDA ASLA YIKILMAZ...ILGAZ MERKEZ KAFASINA GÖRE HERKEZ..

HaYaT YoLLaRDaN ÇiZiLMiŞ oLSa BiLe Bu YoLLaRDaN BiRiNi SeÇeCeKSiN! SeÇDiĞiN YoLDa öLüM oLSa BiLe SeLaM VeRiP GeÇeCeKSiN!!!

SERSERİYİZ BİZ MEYHANEDİR YERİMİZ BİZE BİR GELENE BİZ BİN GİDERİZ...DİNLE GÜLÜM İYİ DİNLE SERSERİ AGLARSA KİMSE SUSTURAMAZ SERSERİ KAYBOLURSA KİMSE BULAMAZ SERSERİ SEVERSE KİMSE AYIRAMAZ DİNLE GÜLÜM İYİ DİNLE HERKEZ BİZİM GİBİ SERSERİ OLAMAZ...

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!

SeN HaYaLLeRiMiN CeLLaDi, uMuTLaRiMiN KaTiLi Ve ZaVaLLi BiR öMRüN aCiMaSiZ aZRaiLi, BeYNiMDeKi TeK KuR$uNLa VuRDuM KeNDiMi GeLiP aLaBiLiRSiN eMaNeTiNi

Paramız mı Var Esrar Almaya
Şeklimiz mi Var Kız Tavlamaya
ßir Canım Var Oda Feda Olsun Sana.

Dumanımda O Vardı, Sigarayı Bıraktım; Kadehimde O Vardı, İçkiyi Bıraktım; Rüyalarımda O Vardı Uyumayı bBıraktım; Baktım Ki Onsuz Olmuyor, Yaşamayı Bıraktım.!!

Ortamın ßittiği Yerde ßiz ßaşLarız Şeklimiz İçin Yaşar Tarzımız İçin Ölürüz.

Ne Paranın Delisi Ne Pezevengin Gölqesi Ne Oruspunun ßekçisi Nede İbnenin Tetikçisi Olduk ßiz Gönlümüzün £fesi Ortamların Delisi Olduk.

ALem Oyuncu Olmu$

Sokaklar Sahne

Sevdiqim ßir Kız Vardı

Oda OLmu$ Kahbe..

Ağladığımı Kimseye Söyleme Anne onLar ßeni KraL ßiliyor Kızdım mı Dünyayı Yıkar ßiliyorlar ßir Kız İçin ßu Kadar Düştüğümü ßilmiyorLar...

Farkımız Tarzımız Bizim Delikanlı OLmamız, Ya Kan KuStururuz yada Tam SuStururuz. Bu HuSuSta N£ KuraL N£d£ KraL tanırız.!!!

KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

KraL Gibi Yaşayıp Köpek Gibi Ölmektense Köpek Gibi Yaşayıp KraL Gibi öLürüm..

ÇIKARIM GÖKYÜZÜNE SEYREDERİM ALEMİ İNERİM YERYÜZÜNE SEYRETSİN ALEM BENİİ...

BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM

KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!!

sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

SOKAKTA GEZIYOR BIR DELIKANLI ESRAR CEKIYOR GOZLERI KANLI OYLE BIR SEVDIGI VARKI ALLAHINA KADAR SEVDALI

ENTEL DEGILIZKI MANITAMIZ OLSUN CADDELI DEGILIZKI ARABAMIZ OLSUN BIZ ILGAZLIYIZ BIRAKINDA FARKIMIZ OLSUN

YanLizLik ßenim Eski SewgiLim..YanLizLik ßenim En VefaLi Yarim..ßen Onu KimLer İcin Terkettim O ßeni ßirakmiyorrr ...

Eğer içiyorsam rakıyı , eğer gözlerim eskisi gibi değilse, yürüyüşüm değişmişse.KİME NE

Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek

Yağmuru kıskandım sana dokundu diye,rüzgara kızdım kokunu çaldı diye,kaderime küstüm bana imkansızsın diye,birtek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye...

------------------------------------------------------------------------------------
http://www.enverfiliz.tr.gg
RuKish*
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 65
Grup : ||Admin||

delikanlı sözler Empty
MesajKonu: Geri: delikanlı sözler   delikanlı sözler Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 5:45 pm

Teşekürler :)

delikanlı sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-